Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”

22 października 2014 r. w Zespole Szkół nr 2 w Makowie Mazowieckim odbył się finał powiatowego etapu konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”. Został on poprzedzony eliminacjami wewnątrzszkolnymi, w czasie których wyłoniono po 20 uczniów z każdej gminy. Wszyscy uczestnicy konkursu wzięli udział w teście z zakresu ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy. Osoby, które uzyskały największą liczbę punktów zmierzyły się na egzaminie praktycznym, na którym miały do pokonania przejazd po torze rowerowym.

Z naszej szkoły uczeń klasy II gimnazjum – Daniel Pomiechowski zajął III miejsce i otrzymał nagrodę w postaci odtwarzacza mp4 . Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni zestawami młodego rowerzysty. Danielowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.