Turniej Towarzyski Piłki Siatkowej

9.04.2014 r.na sali gimnastycznej Z.S. w Gąsewie odbył się Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej. Zawody zorganizowano w celu konfrontacji umiejętności i poziomu gry młodych zawodników z Gąsewa i okolicznych miejscowości z bardziej doświadczonymi zespołami z Makowa Maz. i Krasnosielca.

Turniej trwał ponad cztery godziny. Z uwagi na ograniczenie czasowe ustalono nietypowe zasady gry. Grano każdy z każdym po dwa sety, a więc możliwe były także remisy. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Każdy z zespołów miała lepsze i gorsze momenty gry, ale większość setów była bardzo zacięta i o ostatecznym wyniku decydowały końcówki partii. W trakcie turnieju można było zaobserwować wiele finezyjnych zagrań i ciekawych akcji.

Ostatecznie zwycięzcą turnieju z 5 pkt. została drużyna OLDBOYS MAKÓW MAZOWIECKI. Kolejne lokaty zajęli GIGANCI GĄSEWO i GUKS KRASNOSIELC. Drużyna NISZCZYCIELI RZECHOWO i s-ka, po bardzo dobrym początku, opadła z sił i uplasowała się poza podium.

Turniej obserwowała spora grupa młodzieży, która być może w niedługim czasie zasili także grające lokalne zespoły.
Turniej udowodnił, że dzięki nowo wybudowanej sali gimnastycznej miejscowa młodzież ma gdzie się spotykać oraz aktywnie i pożytecznie spędzać wolny czas. Prezentuje przy tym, dzięki treningom, coraz wyższy poziom gry i w nieodległym czasie może myśleć o reprezentowaniu naszej gminy na oficjalnych turniejach.
Życzymy im powodzenia.

Wyniki Towarzyskiego Turnieju Piłki Siatkowej,
który odbył się 9.04.2014 r. na sali gimnastycznej Z.S. w Gąsewie:

WYNIKI GIER:

GIGANCI GĄSEWO – NISZCZYCIELE RZECHOWO i s-ka 1 – 1
GUKS KRASNOSIELC – OLDBOYS MAKÓW MAZ. 0 – 2
GIGANCI GĄSEWO – GUKS KRASNOSIELC 2 – 0
NISZCZYCIELE RZECHOWO i s-ka – OLDBOYS MAKÓW MAZ. 0 – 2
NISZCZYCIELE RZECHOWO i s-ka – GUKS KRASNOSIELC 0 – 2
GIGANCI GĄSEWO – OLDBOYS MAKÓW MAZ. 1 – 1

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1. OLDBOYS MAKÓW MAZOWIECKI – 5 pkt
2. GIGANCI GĄSEWO – 4 pkt
3. GUKS KRASNOSIELC – 2 pkt
4. NISZCZYCIELE RZECHOWO i s-ka – 1 pkt