XIV Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

8 marca 2015 roku w Sali sportowej przy Zespole Szkół w Gąsewie Poduchownym rozegrano XIV już edycję „ Środowiskowego Turnieju Tenisa Stołowego”.

Tradycyjnie otwarcia zawodów dokonali Dyrektor ZS w Gąsewie Poduchownym P. Zbigniew Olbryś oraz Wójt Gminy Sypniewo P. Jarosław Napiórkowski. Nie zabrakło życzeń dla kobiet w tym wyjątkowym dla płci pięknej dniu jakim jest 8 marca. Rozgrywki toczono w 8 kategoriach, pierwsze mecze rozegrano o godzinie 10:20, a mecze finałowe zakończyły się późnym popołudniem. Łącznie w tym roku rozegrano 224 mecze , w zawodach wystąpiło 120 tenisistów i tenisistek.

Gąsewska sala sportowa w tym dniu wypełniona była po brzegi, rozegrano wiele emocjonujących pojedynków. Wśród zawodników obecnych było wielu samorządowców z powiatu makowskiego, a w kategorii open wystartowali zawodnicy z różnych miast i miasteczek Północnego Mazowsza.

Po zakończeniu sportowych zmagań przyszedł czas na wręczenie nagród rzeczowych, pucharów oraz pamiątkowych dyplomów. Puchary otrzymali zawodnicy za zajęcie miejsc 1 – 3 w każdej z kategorii, nagrody rzeczowe zawodnicy z miejsc 1 – 4. Wręczenia nagród dokonali P. Zbigniew Olbryś, P. Jarosław Napiórkowski oraz sponsorzy.

W tym roku imprezę w wspierali :

Sponsorzy:  „OPOLTRANS”, ,,GOZANA S.J.”, „FRIGO”, Wspólnota Wsi Nowe Gąsewo, Urząd Gminy w Sypniewie, P. Roman Zakrzewski, P. Andrzej Bronowicz, P. Marek Dobrzyński.

Na zakończenie zawodów Dyrektor Zespołu Szkół w Gąsewie Poduchownym P. Zbigniew Olbryś podziękował wszystkim gościom, sponsorom, zawodnikom i kibicom za przybycie oraz miłą, sportową atmosferę, a uczniom i nauczycielom za pomoc w organizacji turnieju.  

 

WYNIKI XIV ŚRODOWISKOWEGO

 TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO – GĄSEWO 2015

 

KATEGORIA: VIP-y    (19)

 1. Chrzanowski Wojciech Rzechowo Wlk.
 2. Napiórkowski Jarosław Wójt Gminy Sypniewo
 3. Artyfikiewicz Andrzej Maków Maz.
 4. Zakrzewski Janusz Sponsor „GOZANA”, Maków Maz.
 5. Budelewski Dariusz Różan
 6. Tyburski Wojciech Sponsor, „FRIGO”, Maków Maz.
7-8 Sopuch Lech Gąsewo
Leszczyński Michał Gąsewo
9-12 Chrzanowski Marek Przewodniczący Rady Gminy Sypniewo
Lipiński Marek Maków Maz.
Myślak Krzysztof Kierownik oczyszczalni w Makowie Maz.
Budny Paweł Mamino
13-19 Gisztarowicz Roman Naczelnik Urzędu Skarbowego w Makowie Maz.
Jakubiak Waldemar Maków Maz.
Pierściński Jerzy Maków Maz.
Kluczek Robert Dyrektor I L.O. w Makowie Maz.
Budny Dariusz Radny Powiatu Makowskiego
Rzepka Rafał Prezes Mazowieckiej Spółki Mleczarskiej w Makowie Maz.
Kozon Sławomir Maków Maz.

 

KATEGORIA: KOBIETY  (11)

 1. Chrzanowska Ewa Rzechowo Wlk.
 2. Szyszyńska Joanna Warszawa
 3. Zakrzewska Sylwia Rzechówek
 4. Niewiarowska Ewelina Olki
 5. Niewiarowska Justyna Olki
 6. Breńska Ewa Radna Gminy Sypniewo, Sypniewo
7-8 Wielechowska Małgorzata Nowy Szczeglin
Gutowska Ewa Gąsewo
9-11 Napiórkowska Bogumiła Biedrzyce
Stepnowska Aneta Radna Gminy Sypniewo, Sypniewo
Rogala Barbara Raki

 

KATEGORIA: MĘŻCZYŹNI  (19)

1. Chrzanowski Marcin Rzechowo Wlk.
2. Ks. Andrzej Kotarski Proboszcz Parafii Gąsewo
3. Kwiatkowski Paweł Rzechowo Gać
4. Olbryś Łukasz Maków Maz.
5. Niewiarowski Jarosław Boruty
6. Guzowski Marcin Gąsewo
7-8 Szewczak Paweł Nowe Gąsewo
Kosakowski Piotr Zalesie

KATEGORIA: OPEN  (28)

 1. Dudziec Marcin Goworowo
 2. Kacprzycki Marcin Zalesie
 3. Szmil Paweł Rochnia
 4. Gołyś Janusz Maków Maz.
 5. Kaszuba Grzegorz Maków Maz.
 6. Patorski Krzysztof Maków Maz.
7-8 Ruszczyński Krzysztof Młodzianowo
Olkowska Edyta Różan
9-12 Majkowski Robert Krasnosielc
Niedźwiecki Damian Różan
Kietliński Artur Ząbki
Zylbert Hubert Różan

 

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA – GIMNAZJUM  (11)

 1. Głażewska Dominika Gimnazjum w Gąsewie
2. Wielechowska Anna Gimnazjum w Gąsewie
3. Gamdzyk Bogumiła Gimnazjum w Gąsewie
4. Piecuska Wiktoria Gimnazjum w Gąsewie
5. Piecuska Klaudia Gimnazjum w Gąsewie
6. Borkowska Bogusława Gimnazjum w Gąsewie
7-8 Świercz Łucja Gimnazjum w Gąsewie
Czaplicka Samanta Gimnazjum w Gąsewie
9-11 Orzoł Patrycja Gimnazjum w Gąsewie
Nacios Diana Gimnazjum w Gąsewie
Klik Patrycja Gimnazjum w Gąsewie

 

  KATEGORIA: DZIEWCZĘTA – SZKOŁA PODSTAWOWA  (6)

1 Świercz Izabela Szkoła Podstawowa w Gąsewie
2. Beczak Anita Szkoła Podstawowa w Gąsewie
3. Częścik Zuzanna Szkoła Podstawowa w Gąsewie
4. Popielarska Sylwia Szkoła Podstawowa w Gąsewie
5. Pomiechowska Kamila Szkoła Podstawowa w Gąsewie
6. Milewska Weronika Szkoła Podstawowa w Gąsewie

 

KATEGORIA: CHŁOPCY – GIMNAZJUM  (11)

 1. Zalewski Piotr Gimnazjum w Gąsewie
 2. Rzepka Jan Gimnazjum w Sypniewie
 3. Załęski Paweł Gimnazjum w Gąsewie
 4. Rekosz Damian Gimnazjum w Gąsewie
 5. Grono Piotr Gimnazjum w Gąsewie
 6. Pomiechowski Daniel Gimnazjum w Gąsewie
7-8. Wiewiórkowski Rafał Gimnazjum w Gąsewie
Dębek Hubert Gimnazjum w Gąsewie
9-11. Leszczyński Mateusz Gimnazjum w Gąsewie
Załęski Jakub Gimnazjum w Gąsewie
Kamiński Tobiasz Gimnazjum w Gąsewie

KATEGORIA: CHŁOPCY – SZKOŁA PODSTAWOWA  (15)

 1. Rzepka Adam Szkoła Podstawowa w Sypniewie
 2. Chrzanowski Krzysztof Szkoła Podstawowa w Gąsewie
 3. Kurzyński Bartek Wola
 4. Wielechowski Krystian Szkoła Podstawowa w Gąsewie
 5. Leszczyński Łukasz Szkoła Podstawowa w Gąsewie
 6. Krupka Damian Szkoła Podstawowa w Gąsewie
7. Wnuk Jakub Szkoła Podstawowa w Gąsewie
8. Wnuk Mateusz Szkoła Podstawowa w Gąsewie
9-12. Łaskarzewski Bartosz Szkoła Podstawowa w Gąsewie
Dąbrowski Kamil Szkoła Podstawowa w Gąsewie
Piecuski Mariusz Szkoła Podstawowa w Gąsewie
Stepnowski Tomasz Szkoła Podstawowa w Sypniewie
13-15. Kosakowski Bartosz Szkoła Podstawowa w Gąsewie
Załęski Piotr Szkoła Podstawowa w Gąsewie
Żebrowski Krystian Szkoła Podstawowa w Płoniawach

 

ZABAWA ZGADUJ-LOTTO

  1.    Wielechowska Anna – 6 trafień
  2.    Kosakowski Piotr – 6 trafień
  3.    Żebrowski Krystian – 5 trafień
  4.    Gamdzyk Bogumiła – 5 trafień

 

Najmłodszy uczestnik– Stepnowski Tomasz – z kl. II Szkoły Podstawowej w Sypniewie

Liczba uczestników – 120

Liczba rozegranych meczów – 224