XVIII Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

WYNIKI XVIII ŚRODOWISKOWEGO

 TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO – GĄSEWO 2019

 

KATEGORIA: VIP-y (8)

1. Ks. Kotarski Andrzej Dziekan, Krasnosielc
2. Napiórkowski Jarosław Biedrzyce
3. Olkowski Tomasz Dyrektor Z.S. w Krasnosielcu
4. Chrzanowski Marek Rawy
5. Jankowski Janusz Maków Mazowiecki
6. Jakubiak Waldemar Maków Mazowiecki
7-8. Grono Rafał Przewodniczący Rady Gminy Sypniewo
Żebrowski Jerzy Glinki


KATEGORIA: KOBIETY (6)

1. Bączek Anna Jarzyły
2. Napiórkowska Bogumiła Biedrzyce
3. Jakubik Anna Zalesie
4. Piecuska Klaudia Kałęczyn
5. Wielechowska Małgorzata Szczeglin
6. Glinka Grażyna Sypniewo

 

KATEGORIA: MĘŻCZYŹNI (13)

1. Zabielski Tomasz Sypniewo
2. Borkowski Jakub Nowe Gąsewo
3. Golbiński Paweł Gąsewo
4. Rzepka Jan Biedrzyce
5. Napiórkowski Mirosław Biedrzyce
6. Rekosz Damian Szczeglin
7-8. Wielechowski Konrad Szczeglin
Niewiarowski Jarosław Boruty

 

KATEGORIA: OPEN (9)

1. Dudziec Marcin Goworowo
2. Dudek Mateusz Drążdżewo
3. Fidura Szymon Jastrząbka
4. Klik Adrian Drążdżewo
5. Szewczak Adrian Drążdżewo
6. Bloch Bartek Stare Bosewo
7-8. Budny Bartosz Amelin
Antosiak Kamil Krasnosielc

 

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2003-2005 (11)

1. Pomiechowska Kamila Szkoła Podstawowa w Gąsewie
2. Bartosiewicz Zofia Maków Mazowiecki
3. Milewska Weronika Szkoła Podstawowa w Gąsewie
4. Gamdzyk Emilia Szkoła Podstawowa w Gąsewie
5. Napiórkowska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Sypniewie
6. Kuźma Gabriela Szkoła Podstawowa w Gąsewie
7. Siemiatkowska Ola Szkoła Podstawowa w Gąsewie
8. Michalak Patrycja Szkoła Podstawowa w Gąsewie

 

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2006 I MŁODSZE (9)

1 Głażewska Nadia Szkoła Podstawowa w Gąsewie
2. Załęska Patrycja Szkoła Podstawowa w Gąsewie
3. Kosakowska Kamila Szkoła Podstawowa w Gąsewie
4. Fonk Jolanta Szkoła Podstawowa w Gąsewie
5. Bartosiewicz Joanna Maków Mazowiecki
6. Milewska Oliwia Szkoła Podstawowa w Gąsewie
7. Kołakowska Anna Szkoła Podstawowa w Gąsewie
8. Ejdys Oliwia Szkoła Podstawowa w Gąsewie

 

KATEGORIA: CHŁOPCY – ROCZNIK 2003-2005 (13)

1. Chrzanowski Krzysztof Szkoła Podstawowa w Gąsewie
2. Rzepka Adam Gimnazjum w Sypniewie
3. Wielechowski Krystian Gimnazjum w Gąsewie
4. Napiórkowski Eliasz Szkoła Podstawowa w Sypniewie
5. Łaskarzewski Bartosz Gimnazjum w Gąsewie
6. Piecuski Mariusz Szkoła Podstawowa w Gąsewie
7. Krupka Damian Gimnazjum w Gąsewie
8. Romanowski Dawid Szkoła Podstawowa w Gąsewie

 

KATEGORIA: CHŁOPCY – ROCZNIK 2006 I MŁODSI (14)

1. Leszczyński Łukasz Szkoła Podstawowa w Gąsewie
2. Częścik Adrian Szkoła Podstawowa w Gąsewie
3. Napiórkowski Łukasz Szkoła Podstawowa w Sypniewie
4. Młynarski Jarek Szkoła Podstawowa w Gąsewie
5. Chrzanowski Paweł Szkoła Podstawowa w Sypniewie
6. Krupka Wiktor Szkoła Podstawowa w Gąsewie
7. Napiórkowski Michał Szkoła Podstawowa w Sypniewie
8. Romanowski Cezary Szkoła Podstawowa w Gąsewie

 

ZABAWA ZGADUJ-LOTTO

 

  1. Leszczyński Mateusz – 8 trafień
  2. Kosakowska Kamila – 8 trafień
  3. Kosakowski Bartosz – 8 trafień
  4. Pomiechowska Kamila – 7 trafień
  4. Kosakowski Mariusz – 7 trafień

 

Najmłodszy uczestnik – Napiórkowski Michał – z kl. II Szkoły Podstawowej w Sypniewie

Liczba uczestników – 83