Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego na

XIV  Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego – Gąsewo 2015

1.   Organizator.  Zespół Szkół w Gąsewie.

2.   Cel turnieju.  Popularyzacja tenisa stołowego, integracja środowiska lokalnego.

3.   Termin i miejsce zawodów.  8 marca 2015 r.,  sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Gąsewie.

Początek zawodów godzina 10.15, zgłoszenia uczestników do godziny 10.00.

4.   Warunki uczestnictwa. W turnieju mogą wziąć udział osoby mieszkające, pracujące, bądź uczące  się w gminie Sypniewo  lub w inny sposób związane z tym środowiskiem.

W kat. „OPEN” mogą startować osoby spoza gminy Sypniewo, bez względu na wiek i płeć.

5.   Kategorie wiekowe.  Zawody zostaną rozegrane w ośmiu kategoriach wiekowych:

• dziewczęta ze szkoły podstawowej
  • dziewczęta z gimnazjum
  • kobiety
  • chłopcy ze szkoły podstawowej
  • chłopcy z gimnazjum
  • mężczyźni
  • VIP-y (goście zaproszeni, sponsorzy)
  • OPEN – dla wszystkich chętnych, także spoza gminy Sypniewo

Organizator może podjąć decyzję o połączeniu lub podziale kat. wiekowej.

6.   Nagrody i wyróżnienia. We wszystkich kategoriach wiekowych zostaną wręczone:

• za miejsca   I – III – puchary
  • za miejsca   I – IV – nagrody rzeczowe
  • za miejsca   I – VI – dyplomy

7.   System rozgrywek. Zostanie ustalony w dniu zawodów w zależności od liczby uczestników.

8.   Przepisy gry. Obowiązują przepisy PZTS. Gry toczyć się będą do 3 wygranych setów do 11pkt,

zmiana serwu co 2 punkty.

9.   Sponsorzy:  „OPOLTRANS”, ,,GOZANA S.J.”, „FRIGO”, Wspólnota Wsi Nowe Gąsewo, Urząd Gminy w Sypniewie, P. Roman Zakrzewski, P. Andrzej Bronowicz, P. Marek Dobrzyński

10.   Postanowienia końcowe. Uprasza się uczestników zawodów o strój i obuwie sportowe.

Na miejscu bufet z napojami i słodyczami.