Zapraszamy na XVII Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego na

XVII  Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego – Gąsewo 2018

1.   Organizator.  Szkoła Podstawowa w Gąsewie.

2.   Cel turnieju.  Popularyzacja tenisa stołowego, integracja środowiska lokalnego.

3.   Termin i miejsce zawodów.  11 marca 2018 r.,  sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Gąsewie.

Początek zawodów godzina 10.15, zgłoszenia uczestników do godziny 10.00.

4.   Warunki uczestnictwa. W turnieju mogą wziąć udział osoby mieszkające, pracujące, bądź uczące  się w gminie Sypniewo  lub w inny sposób związane z tym środowiskiem.

W kat. „OPEN” mogą startować osoby spoza gminy Sypniewo, bez względu na wiek i płeć.

5.   Kategorie wiekowe.  Zawody zostaną rozegrane w ośmiu kategoriach wiekowych:

• dziewczęta r. 2005 i młodsze
  • dziewczęta r.2002-2004
  • kobiety
  • chłopcy r. 2005 i młodsi
  • chłopcy r.2002-2004
  • mężczyźni
  • VIP-y (goście zaproszeni, sponsorzy)
  • OPEN – dla wszystkich chętnych, także spoza gminy Sypniewo

Organizator może podjąć decyzję o połączeniu lub podziale kat. wiekowej.

6.   Nagrody i wyróżnienia. We wszystkich kategoriach wiekowych zostaną wręczone:

• za miejsca   I – III – puchary
  • za miejsca   I – IV – nagrody rzeczowe
  • za miejsca   I – VI – dyplomy

7.   System rozgrywek. Zostanie ustalony w dniu zawodów w zależności od liczby uczestników.

8.   Przepisy gry. Obowiązują przepisy PZTS. Gry toczyć się będą do 3 wygranych setów do 11pkt, zmiana serwu co 2 punkty.

9.   Fundatorzy nagródWspólnota Wsi Nowe Gąsewo, „OPOLTRANS”, ,,GOZANA S.J.”, „FRIGO”, Urząd Gminy w Sypniewie, P. Roman Zakrzewski, P. Rafał Rzepka.

10.   Postanowienia końcowe. Obowiązuje zmiana obuwiaUprasza się uczestników zawodów o strój sportowy.

Na miejscu bufet z napojami i słodyczami.